Eşti aici

Acasă » Informatii

SCOALA GRIGORE ANTIPA

COMITETUL DE PARINTI AL SCOLII

 


CICLUL PRESCOLAR
GRUPA MICA - PROGRAM PRELUNGIT ( ED. SAPERA MARIANA, ED. MACHEDON MARILENA)

  1. GANEA MONICA (presedinte)
  2. PARFENE SEILA (membru)
  3. IONITA LILIANA (membru)

GRUPA MIJLOCIE - PROGRAM PRELUNGIT (ED. Savencu V., ED. Carpov T.)

  1. AMPLEEV ANI (presedinte)
  2. TURTOI CAROLINA (membru)
  3. ZACHITEANU DUMITRITA (membru)
  4. GALEA ADRIANA (membru)

 

GRUPA MARE - PROGRAM PRELUNGIT (ED. Lupoae G. , ed. Voiculescu M.)

  1. HALCA RODICA (presedinte)
  2. SOFRONI (membru)
  3. DEAC (membru)

GRUPA MICA - PROGRAM NORMAL (ED. PUSCASU IOANA)

  1. BARBU GEORGIANA (presedinte)
  2. FELEA NICOLETA (membru)
  3. IACOBLEV PUSA-DANIELA (membru)

GRUPA MARE - PROGRAM NORMAL (ED. BICIUSCA)

  1. MARCU LUCIA (presedinte)
  2. STEFANOV CARMEN (membru)
  3. CRUDU ELENA (membru)

CICLUL PRIMAR

CLASA PREGATITOARE (INV. COLESNIC VOICA)

  1. LUPASCU RAZVAN (presedinte)
  2. BUMBACEL CRISTINA (membru)
  3. DUMITRU SOFIA (membru)
  4. LUPASCU DANIELA (membru)
  5. CLASA I (INV. Platica L.)

    1. TEODORU DANIELA (presedinte)
    2. GHEORGHIU ANCA (membru)
    3. SADULA ROBERTA (membru)

    CLASA a II a (INV. Petre L.)

    1. STATE ISABELA(presedinte)
    2. VITOS MARIA (membru)
    3. IRIMIEA MIRELA (membru)

    CLASA a III a (INV. Ionescu A.)

    1. Elmedi Iordana Iuliana (presedinte)
    2. Oniceanu Fanica (membru)
    3. Mocanu Lenuta (membru)

    CLAsa a IV a (INV. NECHIFOR R.)

    1. DAMIAN FLORENTINA (presedinte)
    2. POPOVICI ELISE (membru)
    3. LAMBRU ALINA (membru)

    CICLUL GIMNAZIAL

    CLASA a V a (DIRIG. DUTU N.)

    1. PARMAC ADELA (presedinte)
    2. DESPINA DANIELA (membru)
    3. BAJDU GABRIELA (membru)

     

    CLASA a VI a (DIRIG. RADU V.)

    1. ZELEZNEAC (presedinte)
    2. CALUTU (membru)
    3. PUSCASU (membru)

    CLASA a VII a (DIRIG. Baban L.)

    1. TITU AURICA (presedinte)
    2. LUPASCU DANIELA (membru)
    3. LAMBRU ALINA (membru)

    CLASA a VIII a (DIRIG. Cenusa N.)

    1. ION IONELA (presedinte)
    2. POPOVICI ENISE (membru)
    3. ALDES LENUTA (membru)